dinamo-peremoglo-mariupol-u-perenesenomu-matchi-upl

"Динамо" перемогло "Маріуполь" у перенесеному матчі УПЛ

• 11556 переглядiв

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Стадіон “Іллічівець” став місцем проведення перенесеного поєдинку 4-го туру Української Прем’єр-ліги за участі “Маріуполя” та “Динамо”, передає кореспондент УНН.

“Біло-сині” здобули необхідну перевагу у першій половині тайму. На 7 хвилині Вербич обманув захист приазовців та перебіг з дальньої стійки на ближню. Вже там він відгукнувся на подачу з кутового і головою пробив Гальчука.

Далі удар Буяльського прийшовся у каркас воріт. В цьому моменті першим на добиванні спрацював Гармаш, але м’яч потрапив у руку суперника. 11-метровий реалізував капітан клубу Віктор Циганков — 2:0.

Таким чином, кияни здобули другу поспіль звитягу і наблизилися до “Шахтаря” в таблиці на відстань у чотири очки — 24 і 20 відповідно.

Додамо також, “Маріуполь” з 10 балами залишився наприкінці першої десятки.