dinamo-na-vlasnomu-poli-postupilosya-shakhtaryu

“Динамо” на власному полі поступилося “Шахтарю”

• 10465 переглядiв

КИЇВ. 12 грудня. УНН. В останньому поєдинку 2016 року чемпіонату України Ліги Парі-Матч київське “Динамо” на НСК “Олімпійський” поступилося донецькому “Шахтар” з рахунком 3:4, повідомляє УНН.

Команди почали зустріч без перевірки — вже на стартових секундах господарі відкрили рахунок - Жуніор Мораес завершив результативну атаку після передачі Дерліса Гонсалеса.

При завершенні половини ігрової години Сергій Рибалка став автором ефектного голу із штрафного. Перерва пішла на користь гостям і протягом проміжку в десять хвилин “Шахтар” вже передував у рахунку 3:2 завдяки точним ударам Фреда і Факундо Феррейрі.

На 61 хвилині відбулась сутичка на полі за що отримав вилучення бразильський нападник “біло-синіх” Жуніор Мораес. Попри спроби киян відігратися наприкінці протистояння м’яч спочатку після удару Дентіньйо та рикошету від Є.Хачеріді влетів у сітку Артура Рудька. В компенсований час форвард “Динамо” Артем Бєсєсдін встановив остаточний результат, завершивши удар головою після подачі з кутового — 3:4

Нагадаємо, що в турнірній таблиці “Шахтар” на першій сходинці з 50 очками, “Динамо” відстає на 13 пунктів.