danskiy-klub-vpershe-v-istoriyi-viyshov-v-1-4-finalu-yevrokubku

Данський клуб вперше в історії вийшов в 1/4 фіналу єврокубку

• 13154 переглядiв

КИЇВ. 6 серпня. УНН. Данський “Копенгаген” одержав впевнену звитягу в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи над турецьким “Бешикташом”, передає УНН з посиланням на сайт команди.

Вже на 4 хвилині господарі поля змогли вийти вперед. Уругвайський фулбек Варела здійснив подачу в штрафну зону прямо на голову Вінда — 1:0. Після перерви Вінд оформив дубль, відзначившись з пенальті. Крапку у грі поставив Фальк (62 хв) — 3:0.

Перший матч в Туреччині данці програли 0:1, тому путівка до наступного етапу дісталася саме “Копенгагену”.

Примітно, що для клубу з Данії це досягнення стало дебютним в історії — раніше “Копенгаген” ніколи не пробивався до чвертьфіналу клубних турнірів під егідою УЄФА.

Додамо, що в наступному раунді данці змагатимуться із переможцем пари “ЛАСК” — “Манчестер Юнайтед”.