chempionat-svitu-z-regbi-2019-u-final-turniru-viyshli-zbirni-angliyi-ta-par

Чемпіонат світу з регбі-2019: у фінал турніру вийшли збірні Англії та ПАР

• 30898 переглядiв

КИЇВ. 28 жовтня. УНН. У Японії завершився етап 1/2 фіналу Чемпіонату світу з регбі-2019, в результаті якого — до фіналу вийшли збірні Англії та ПАР, пише УНН з посиланням на офіційний сайт турніру.

Збірна Англії в півфінальному матчі Кубка світу в Японії обіграла переможця двох останніх турнірів команду Нової Зеландії. Зустріч пройшла в Йокогамі і завершилася з рахунком 19:7.

В активі англійців одна спроба, одна реалізація і чотири штрафних, на рахунку новозеландців одна спроба і одна реалізація. Матч почався з хвилини мовчання в пам’ять про загиблих через тайфун “Хагібіс” в Японії. Збірна Нової Зеландії перервала серію перемог на Кубках світу, яка тривала з 2011 року (18 матчів). У матчі проти англійців збірна Нової Зеландії не могла набрати очки більше 56 хвилин, це новий антирекорд команди на Кубках світу, попередній становив 42 хвилини.

Збірна ПАР обіграла команду Вельсу в півфінальному матчі Кубка світу в Японії. Зустріч пройшла в Йокогамі і завершилася з рахунком 19:16.

В активі південноафриканських регбістів одна спроба, одна реалізація і чотири штрафних, на рахунку валлійців — одна спроба, одна реалізація і три штрафних. Валлійський регбіст Джош Адамс вийшов в лідери Кубка світу за кількістю спроб — шість.

Таким чином, у фінальному матчі турніру зустрінуться збірні Англії та ПАР, який пройде 2 листопада у Йокогамі.