bitva-autsayderiv-dnipro-1-perervav-bezvigrashnu-seriyu-v-upl

Битва аутсайдерів: "Дніпро-1" перервав безвиграшну серію в УПЛ

• 11900 переглядiв

КИЇВ. 16 лютого. УНН. У поєдинку аутсайдерів Української Прем'єр-ліги "Дніпро-1" на домашній арені в 14-му турі завдав поразки "Інгульцю", передає кореспондент УНН.

Доля матчу була вирішена у першій половині. На 11 хвилині невпевнений вихід з воріт голкіпера Кринського призвело до голу захисника "Дніпра" Дугласа. Бразилець відзначився ударом головою після подачі Піхальонка з кутового.

Наприкінці тайму нападник Артем Довбик завдяки рикошету подвоїв перевагу ударом зі штрафного. В компенсований час до першої половини Дуглас ударом головою з кутового поцілив у поперечину. Після перерви рахунок не змінився – 2:0.

Наприкінці баталії вилучення отримав представник "Інгульця" Плохотнюк.

"Дніпро-1" перервав 6-матчеву серію поразок. У обох колективів стало по 11 очок - 11 і 12 місця.