biatlonist-d-pidruchniy-finishuvav-v-top-10-na-sprinti-etapu-kubka-svitu-v-ostersundi

Біатлоніст Д.Підручний фінішував в топ-10 на спринті етапу Кубка світу в Остерсунді

• 8612 переглядiв

КИЇВ. 4 грудня. УНН. На стартовому етапі Кубка світу з біатлону, що проходить в Остерсунді (Швеція), відбувся чоловічий спринт, передає УНН.

Відразу двоє українців завершили змагання зі стовідсотковою точністю пострілів — Дмитро Підручний відтавав від переможця француза Мартена Фуркада на 56,5 секунди та посів 9 місце, а Артем Прима з програшем +1:14,1 с розмістився на 20-му щаблі.

Окрім того, в зону залікових балів потрапив Віталій Кільчицький (1+0) з часом +1:44,4 — 34-й та Сергій Семенов (0+1) — 37 рядок.

Збірна господарів завоювала нагороду: Фредрік Ліндстрем, який не був на подіумі етапу Кубка світу рівно три роки, став автором “срібла”. Для збірної Німеччини залишилося лише одне місце на подіумі, яке зайняв Арнд Пайффер, котрий на півсекунди випередив Бенедикта Долля.

Зазначимо, що у загальному заліку вже після двох гонок перевага М.Фуркада над суперниками досягла 34-ох очок. Другим йде Ф.Ліндстрем, третім — ветеран з Норвегії Уле-Айнар Бьорндален. Кращий з українців Д.Підручний відразу увійшов в топ-тридцятку — 25-й.

Нагадаємо, що успішний спринт поліпшив становище “жовто-блакитної” команди в Кубку націй, де Україна повернулася в десятку найсильніших. Лідерство зберегла команда Франції, яка випередила на 50 балів німецьку збірну.