basketbolist-len-proviv-nayrezultativnishu-gru-v-istoriyi-ukrayintsiv-v-nba

Баскетболіст Лень провів найрезультативнішу гру в історії українців в НБА

• 9390 переглядiв

КИЇВ. 9 квітня. УНН. Центровий національної збірної України у складі "Атланти" Олексій Лень провів найкращий матч в регулярному чемпіонаті НБА проти лідера змагань "Мілуокі Бакс", повідомляє кореспондент УНН.

Спочатку партнери не давали можливості Леню атакувати кільце, але при першій спробі в середині чверті "бігмен" одразу реалізував триочковий. Наприкінці другої чверті Лень оформив ще одне дальнє влучання, а також ефектний слем-данк із спротивом Брука Лопеза.

Після великої перерви українець продовжив феєрити з дальньої дуги, а також відзначився ще чотирма слем-данками, довівши лицьовий рахунок до рекордного в кар'єрі НБА - 33 очки (7/11 двоочкових, 6/12 триочкових, 1/7 штрафних), зробив 8 підбирань, 4 передачі та 2 блок-шоти при 1 втраті та 4 фолах за 34 хвилини.

Також Лень став найкращим бомбардиром зустрічі та оновив рекорд України для гравців в НБА, проте "Хокс" зазнали поразки 107:115.

Примітно, що Лень також встановив кар'єрний рекорд за кількістю реалізованих триочкових – 6.

Нагадаємо, що попередній рекорд в кар'єрі гравця рівнявся 31 набраному очку.