alaves-prodovzhiv-bezvigrashnu-seriyu-realu-v-primeri

"Алавес" продовжив безвиграшну серію "Реалу" в Прімері

• 7254 переглядiв

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. В одному із центральних протистоянь восьмого туру іспанської Прімери мадридський “Реал” завітав у гості до ФК “Алавес”, передає кореспондент УНН.

В першій же десятихвилинці воротаря “Алавеса” двічі потурбували. На постріл низом в кут воріт від Себальйоса зреагував Пачеко, а після пострілу головою від Бензема вже один із польових гравців виносив м’яч з лінії штрафної.

По перерві вже Тібо Куртуа прийшлося втручатися у гру завдяки дальньому удару з відскоком м’яча об газон у виконанні Дуарте — голкіпер не підвів. Попри територіальну перевагу “галактікос”, єдиний забитий м’яч відбувся на 5-й компенсованій хвилині забив Ману Гарсія — 1:0.

Таким чином, “Алавес” набрав 14 очок і наздогнав “Реал” — 2 і 3 місця.

Примітно, що в останніх трьох турах Прімери “Реал” здобув тільки один заліковий бал.