Суперник "Динамо" по Лізі Європи не зумів вийти у фінал Кубку Італії

Київ  •  УНН

1 березня 2018, 01:05  •  9714 перегляди

КИЇВ. 1 березня. УНН. На стадіоні “Олімпіко” в Римі відбулося друге півфінальне протистояння Кубку Італії між господарями поля “Лаціо” та “Міланом”, передає кореспондент УНН.

На старті гри “орли” створили кілька небезпек біля воріт гостей. Удар головою Чіро Іммобіле потягнув з-під поперечини Доннарумма. В наступній атаці Луї Альберто пробивав з гострого кута знаходячись у воротарській зоні — голкіпер перевів м’яч на кутовий.

В середині тайму помилка на виході воротаря господарів Стракоши ледь не завершилася пропущеним голом. Голкіпер невдало зіграв при виході на подачі зі штрафного, врізавшись у свого оборонця, але “россонері” не скористалися нагодою.

На 56 хвилині “Мілан” створив найгостріший свій момент — Давід Калабріа вийшов віч-на-віч зі Стракошою, але боснійський кіпер здійснив сейв. До кінця основного часу команди не зуміли забити (0:0). Таким чином, зустріч продовжилася в додаткові екстра-тайми, адже перша гра цих клубів також пройшла без голів.

Стовідсотковий гольовий момент втратив екс-форвард “Дніпра” Нікола Калініч, який запустив м’яч над поперечиною у вигідній позиції за кілька хвилин до закінчення екстра-таймів.

Доля поєдинку вирішилася в післяматчевій серії пенальті, яка завершилася з рахунком 5:4 і принесла путівку до фіналу “Мілану”.

Варто зазначити, що іншим фіналістом Кубку став “Ювентус”, який двічі здолав “Аталанту” (1:0, 1:0).

Крім того додамо, що “Лаціо” стане суперником київського “Динамо” в 1/8 фіналу Ліги Європи. Матчі пройдуть 8 і 15 лютого.

Новини по темi

ХК "Лос-Анджелес" вдруге поспіль обіграв лідера Західної конференції НХЛ

1 березня 2018, 01:03  •  5604 перегляди
У Новій Зеландії задля боротьби з кроликами випустять у дику природу новий штам вірусу

1 березня 2018, 00:29  •  16086 перегляди
Єврокомісія проведе фінансову ревізію після вбивства журналіста Яна Куціяка в Словаччині

28 лютого 2018, 22:08  •  11098 перегляди
Правоохоронці Словаччини затримали підозрюваного у резонансному вбивстві журналіста Яна Кучака

28 лютого 2018, 22:04  •  11949 перегляди
Тенісистка Бондаренко перемогла росіянку на старті турніру в США

28 лютого 2018, 21:51  •  10266 перегляди
У Білому домі обговорять з радником Сі Цзіньпіна питання торгівлі і економіки - Reuters

28 лютого 2018, 21:49  •  9563 перегляди

На стадіоні “Олімпіко” в Римі відбулося друге півфінальне протистояння Кубку Італії між господарями поля “Лаціо” та “Міланом”, передає кореспондент УНН.

Спорт • 1 березня 2018, 01:05  •  9714 перегляди

Регулярний чемпіонат НХЛ продовжився рядом зустрічей в одному з яких хокеїсти “Лос-Анджелес Кінгс” у гостях змагалися із лідером Західної конференції “Вегас Голден Найтс”, повідомляє УНН з посиланням на сайт Ліги.

Спорт • 1 березня 2018, 01:03  •  5604 перегляди

Міністерство сировинної промисловості Нової Зеландії оголосило про плани розповсюдити серед диких кроликів новий штам вірусу геморагічної хвороби для зниження їхньої популяції. Про це повідомляє УНН з посиланням на офіційний сайт новозеландського міністерства.

Новини Світу • 1 березня 2018, 00:29  •  16086 перегляди

Брюссель проведе перевірки фінансових потоків з бюджету ЄС до Словаччини на предмет можливого незаконного їх використання в країні. Розслідування на цю тему могло стати причиною вбивства журналіста Яна Куціяка, інформує УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Кримінал та НП • 1 березня 2018, 00:12  •  11577 перегляди

Головний наставник збірної України Андрій Шевченко вважає вихід до основної частини чемпіонату Європи 2020 року пріоритетним завданням, повідомляє УНН з посиланням на телеканали “Футбол 1, 2”.

Спорт • 1 березня 2018, 00:02  •  6881 перегляди

Пакет з десяти гуманітарних заходів для Донбасу перебуває на розгляді в рамках Мінського процесу. ФРН та Франція, які його запропонували, сподіваються на його прийняття щонайпізніше після виборів президента РФ. Про це повідомляє УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Політика • 28 лютого 2018, 22:55  •  9325 перегляди

Український форвард бельгійського “Генту” Роман Яремчук розповів про нинішній стан справ у клубі та розповів деякі факти про свій виступ за київське “Динамо”, повідомляє УНН з посиланням на Sport Voetbal Magazine.

Спорт • 28 лютого 2018, 22:08  •  11098 перегляди

Поліція Словаччини затримала одну людину у зв'язку з убивством журналіста Яна Кучака і його дівчини. Про це повідомляє УНН з посиланням на словацьке інформагентство Aktuality.sk.

Кримінал та НП • 28 лютого 2018, 22:04  •  11949 перегляди

На турнірі категорії челленджер в Індіан-Уеллс (США) з призовим фондом у 150 тис. дол. українка Катерина Бондаренко стартувала з перемоги, повідомляє УНН з посиланням на сайт WTA.

Спорт • 28 лютого 2018, 21:51  •  10266 перегляди

Представники американської сторони і глава канцелярії робочої групи Центрального комітету Комуністичної партії Китаю (ЦК КПК) з фінансів та економіки, член Політбюро Лю ​​Хе, який прибув з візитом до Вашингтона в четвер обговорять тему торгівлі, бесіда буде проходити по суті. Про це повідомляє УНН з посиланням на агентство Reuters.

Економіка • 28 лютого 2018, 21:49  •  9563 перегляди