Дубль Роналду допоміг “Ювентусу” здобути четверту перемогу на старті Серії А

Київ  •  УНН

16 вересня 2018, 16:06  •  13309 перегляди

КИЇВ. 16 вересня. УНН. У четвертому турі італійської Серії А в гості до чинного чемпіона країни туринського “Ювентуса” завітав ФК “Сассуоло”, повідомляє кореспондент УНН.

Матч примітний тим, що зірковий новачок “старої синьйори” Кріштіану Роналду забив перший гол за команду. На 50 хвилині відбулася подача з кутового, яка супроводжувалася зрізко польового гравця гостей. М’яч потрапив до стійки, і першим в кількох метрах від воріт виявився Роналду — 1:0.

Португалець на 65 хвилині довів, що перший забитий м’яч не був випадковістю, та відзначився з передачі Джана, вразивши дальній кут — 2:0. До кінця гри цифри на табло змінилися завдяки забитому м’ячу гостей у виконанні Бабакара.

Зауважимо, що Роналду в перших трьох турах не зумів забити за “Ювентус” жодного м’яча.

Додамо, що “Юве” з 12 очками очолює таблицю і в наступному турі зійдеться із ще одним аутсайдером — “Фрозіноне”.

Як повідомляв УНН раніше, Роналду не забив у переможному поєдинку “Ювентуса”.

Новини по темi

У Казахстані українського журналіста звинуватили у незаконній трудовій діяльності

Спорт • 16 вересня 2018, 16:06  •  13309 перегляди

15 вересня 2018 року біля 12:00 у Уральську (Казахстан) співробітниками поліції був перерваний тренінг по фактчеку, що проводився за участю українського журналіста Олександра Горохівського. Про це повідомило Fact Checking Kazakhstan, передає УНН.

Кримінал та НП • 16 вересня 2018, 15:58  •  12096 перегляди

Влада Великої Британії розшукує у справі отруєння Скрипалів лікаря та співробітника посольства. Про це пише The Mirror з посиланням на джерело, передає УНН.

Новини Світу • 16 вересня 2018, 15:32  •  12536 перегляди

У Харкові внаслідок зіткнення легкових автомобілів загинуло двоє людей. Про це повідомив відділ комунікації поліції Харківської області, передає УНН.

Кримінал та НП • 16 вересня 2018, 15:00  •  11058 перегляди

Національна жіноча збірна України з баскетболу 3х3 серед жінок провела чвертьфінальний поєдинок проти господарок чемпіонату Європи – Румунії, передає кореспондент УНН.

Спорт • 16 вересня 2018, 14:50  •  8506 перегляди

У селах Тернівка і Рідне під Севастополем протягом п'яти днів відключатимуть світло через проведення робіт на Балаклавській ТЕС. Про це повідомляє прес-служба окупаційного уряду Севастополя, передає УНН.

Кримінал та НП • 16 вересня 2018, 14:43  •  9768 перегляди

Служба безпеки України заборонила в’їзд на три роки британському політику Ендрю Мюррею, котрий є радником лідера Лейбористської партії Джеремі Корбіна. Цю інформацію повідомила УНН речниця СБУ Олена Гітлянська.

Кримінал та НП • 16 вересня 2018, 14:30  •  14374 перегляди

Упродовж поточної доби, від 7:00 до 18:00, російські окупаційні війська 9 разів порушили режим припинення вогню. При цьому озброєння, заборонене Мінськими угодами, не застосовувалося. Про це у мережі Facebook повідомила прес-служба ООС, передає УНН.

Кримінал та НП • 16 вересня 2018, 14:18  •  8318 перегляди

Двоє осіб отримали поранення у центрі Брюсселя у результаті перестрілки. Про це повідомляє La Stampa, передає УНН.

Новини Світу • 16 вересня 2018, 14:12  •  9476 перегляди

У Лас-Вегасі завершився матч-реванш між чемпіоном світу в середній вазі за версіями WBC, WBA (Super) і IBO казахом Геннадієм Головкіна і мексиканцем Саулом Альваресом, передає кореспондент УНН.

Спорт • 16 вересня 2018, 13:50  •  13756 перегляди