Дубль Лінгарда приніс "Манчестер Юнайтед" перемогу над "Арсеналом"

Київ  •  УНН

3 грудня 2017, 01:34  •  18613 перегляди

КИЇВ. 3 грудня. УНН. У центральному протистоянні 15-го туру Англійської Прем’єр-ліги на стадіоні “Емірейтс” “Манчестер Юнайтед” завітав у гості до лондонського “Арсеналу”, передає кореспондент УНН.

Провальний старт “канонірів” став фундаментом для виграшу “червоних дияволів”. Антоніо Валенсія, отримавши пас від Поля Погба, пробив між ніг Петеру Чеху (4 хвилина). Пізніше обрізка оборонця Мустафі біля власного штрафного призвела до ефектної, результативної комбінації гостей, яку завершив півзахисник Джессі Лінгард — 0:2.

До 15-хвилинного відпочинку лондонці мали кілька нагод аби забити, проте на заваді стали сейви Де Хеа. Іспанський голкіпер не зумів виручити колектив на старті другої половини, коли один на один залишився із нападником Лякасеттом — 1:2. Пізніше перевагу в два м’ячі “МЮ” повернув Лінгард, який замкнув передачу Погби та встановив остаточний рахунок — 1:3.

Примітно, що Погба в боротьбі за м’яч на половині поля “Арсеналу” дуже грубо зіграв проти Ектора Бельеріна і отримав пряму червону картку на 74 хвилині.

Зазначимо, що “червоні дияволи” мають переможну ходу із 4-х зустрічей і з 35 очками відстають лише від “Манчестер Сіті” (40). “Арсенал” з 28 пунктами 5-й.

Як повідомляв УНН, Ібрагімович встановив рекорд Ліги чемпіонів.

2 грудня 2017, 22:25  •  17772 перегляди

У центральному протистоянні 15-го туру Англійської Прем’єр-ліги на стадіоні “Емірейтс” “Манчестер Юнайтед” завітав у гості до лондонського “Арсеналу”, передає кореспондент УНН.

Спорт • 3 грудня 2017, 01:34  •  18613 перегляди

Вчора ввечері в столиці на вулиці Сирецькій водій автомобіля BMW на високій швидкості збив чоловіка на тротуарі, після чого втік з місця інциденту. Про це повідомляє “Київ Оперативний”, передає УНН.

Київ • 3 грудня 2017, 01:15  •  19375 перегляди

“Барселона” під керівництвом Ернесто Вальверде не зуміла на “Камп Ноу” переграти “Сельту” в зустрічі 14-го туру іспанської Прімери, передає кореспондент УНН.

Спорт • 3 грудня 2017, 00:41  •  16009 перегляди

Колишній глава Московської антидопінгової лабораторії і інформатор Всесвітнього антидопінгового агентства Григорій Родченков повідомив про те, що російська влада вимагала його підмінити допінг-пробу української біатлоністки Віти Семеренко під час Олімпійських ігор в Сочі. Про це він заявив в інтерв'ю The New York Times в суботу, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Спорт • 3 грудня 2017, 00:25  •  25210 перегляди

Український форвард “Дуйсбурга” Борис Тащі відзначився голом за команду в матчі проти “Гройтер Фюрта” в 16-му турі другої німецької Бундесліги, інформує УНН з посиланням на сайт “Дуйсбурга”.

Спорт • 3 грудня 2017, 00:03  •  16396 перегляди

Депутат Європарламенту від партії “зелених” Ребекка Хармс закликала політиків бойкотувати чемпіонат світу з футболу в Росії, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle.

Новини Світу • 2 грудня 2017, 23:45  •  11938 перегляди

Вогнеборці ліквідували пожежу у складській будівлі на території одного зі столичних заводів на вулиці Північно-Сирецькiй, передає УНН з посиланням на прес-службу ДСНС.

Київ • 2 грудня 2017, 23:27  •  15896 перегляди

Шістнадцятий тур французької Ліги 1 ознаменувався дебютною поразкою “Парі Сен-Жермен” в гостьовій баталії із “Страсбургом”, повідомляє кореспондент УНН.

Спорт • 2 грудня 2017, 23:04  •  14558 перегляди

БК “Хімік” перервав низку невдач, вигравши зустріч у Запоріжжі із місцевим клубом в рамках Суперліги Парі-Матч, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу “Хіміка”.

Спорт • 2 грудня 2017, 22:34  •  13932 перегляди

У Росільнянському лісництві в Богородчанському районі Івано-Франківської області, зрубали ялинку, яка прикрасить центр столиці на різдвяні і новорічні свята, передає УНН з посиланням на “Радіо Свобода”.

Суспільство • 2 грудня 2017, 22:25  •  17772 перегляди