У середньому користувачі діляться понад 80 тисячами таких твіттів щотижня.
Дослідники ADL визначають пост як антисемітський, якщо він містить загальні єврейські стереотипи, похвалу антисемітських діячів або зневажливі для єврейського народу слова, коди або символи.
Число твіттів протягом тижнів значно відрізнялося, від низьких 36,8 тисяч в останній тиждень липня 2017 року до максимальних 181,7 тисяч у перший тиждень грудня 2017 року.
Такі варіанти часто були обумовлені новинами тижня, зазначають дослідники. Приміром, після того, як кілька жінок звинуватили в сексуальному насильстві кінопродюсера Харві Вайнштейна, тисячі користувачів Twitter вхопилися за можливість написати про сексуальну збоченість євреїв.
Зазначимо, від початку жовтня 2017 року продюсера звинуватили у домаганнях вже більше 80 жінок, у тому числі акторки Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Сальма Хайек та Ешлі Джадд.
Коментарі президента Дональда Трампа та членів його адміністрації також вплинули на кількість антисемітських твітів. Найбільша кількість таких твітів, наприклад, була зафіксована того ж тижня, коли Трамп визнав Єрусалим столицею Ізраїлю.
Нагадаємо, Дональд Трамп 6 грудня минулого року оголосив про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю і початок підготовки до перенесення туди американського посольства з Тель-Авіва. Пізніше держсекретар Рекс Тіллерсон припустив, що це трапиться “не раніше як через три роки, хоча і це досить оптимістично”.