“Захист об’єктів цивільної інфраструктури є важливим не лише для добробуту тих, хто живе в Донецькій і Луганській областях, а й з огляду на те, що спричинені конфліктом пошкодження водоочисних споруд, хімічних заводів і сільськогосподарських підприємств становлять серйозну загрозу для навколишнього середовища”, — наголосив Е.Апакан.
За його словами, пошкодження будь-якого з цих об’єктів може призвести до екологічної катастрофи, що ще більше ускладнить скрутне становище багатостраждального населення з обох боків лінії зіткнення.
“Сьогодні, у Всесвітній день охорони навколишнього середовища, я закликаю сторони докласти всіх зусиль для захисту цих життєво важливих об’єктів цивільної інфраструктури і, таким чином, зберегти довкілля”, — заявив голова СММ ОБСЄ.
Нагадаємо, українська сторона СЦКК отримала від Росії гарантію на режим тиші, ремонтні роботи для відновлення функціонування Донецької фільтрувальної станції за участю ДСНС України і ОБСЄ триватимуть 6 і 7 червня.
СММ #ОБСЄ закликає сторони докласти зусиль для захисту життєво важливих об'єктів цивільної інфраструктури і довкілля #WorldEnvironmentDay pic.twitter.com/7YZYmXdxqV
— OSCE SMM Ukraine (@OSCE_SMM) 5 июня 2017 г.