ukrainski-dziudoistky-zdobuly-zoloto-ta-bronzu-na-grand-slam-v-tbilisi

Українські дзюдоїстки здобули "золото" та "бронзу" на Grand Slam в Тбілісі

• 47164 переглядiв

Юлія Курченко здобула "золото", а Єлизавета Литвиненко - "бронзу" у ваговій категорії до 78 кг на турнірі Grand Slam з дзюдо у Тбілісі, Грузія.

Українські дзюдоїстки посіли перше та третє місце на Grand Slam у Грузії.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України, передає УНН.

На турнірі серії Grand Slam у Тбілісі наші спортсменки вразили своїми досягненнями, виборовши дві нагороди у ваговій категорії до 78 кг.

Юлія Курченко вперше в своїй кар'єрі виборола перемогу на турнірі Grand Slam, перемігши у фіналі Гуус'є Стенхейс з Нідерландів.

Не менше вражаюче виступила Єлизавета Литвиненко, яка отримала бронзову нагороду. У поєдинку за третє місце вона обійшла Женьчжао Ма з Китаю.

Нагадаємо

Раніше на міжнародному турнірі Grand Slam в Баку українські дзюдоїсти завоювали одну срібну та дві бронзові медалі.

В Азербайджані українські дзюдоїстки вибороли три медалі: одне "срібло" і дві "бронзи"18.02.24, 19:44