Україна виборола дві медалі на початку ЧС зі спортивної ходьби

Київ  •  УНН

5 травня 2018, 16:42  •  10320 перегляди

КИЇВ. 5 травня. УНН. Командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби у Тайцані почався із двох завойованих нагород української команди, повідомляє УНН з посиланням на ФЛАУ.

Упродовж усієї чоловічої командної дистанції на 50 км серед лідерів трималися двоє українців – Іван Банзерук і Мар’ян Закальницький. Саме останній для багатьох став справжнім відкриттям цього чемпіонату. Попри молодий вік Закальницький вже мав досвід виступів на подібних спортивних форумах. Зокрема, минулого року він став переможцем Кубка Європи у командних змаганнях і дебютував на чемпіонаті світу у Лондоні.

У Тайцані саме Закальницький у підсумку зумів максимально наблизитися до першої трійки. Подолавши дистанцію з рекордними для нього 3:44,59 год, він фінішував лише у семи секундах позаду бронзового призера японця Сатоші Маруо.

Українці з сумою 29 очок посіли друге командне місце, виборовши "срібло". Поляки й китайці набрали по 37 очок, проте за додатковими показниками бронзові медалі дістануться саме полякам.

Натомість жіноча дистанція 50 кілометрів дебютувала на командних чемпіонатах світу зі спортивної ходьби зі світового рекорду китаянки Жуй Лян і "бронзи" української команди та національного рекорду Христини Юдкіної.

Христина Юдкіна, Василина Вітовщик і Аліна Цвілій трималися разом упродовж усієї дистанції. Неподалік були й Людмила Шелест з Ксенією Радько. Саме така командна робота й стала запорукою бронзового виступу наших спортсменок. Крім того, Юдкіна фінішувала 12-ю з національним рекордом України – 4:22,15 год.

Командний залік виграли китаянки (8 очок). Еквадор (21 очко) і Україна (40 очок) посіли друге і третє місця відповідно.
Зауважимо, що для України срібна медаль стала четвертою в історії на дистанції 50 км серед чоловіків. Починаючи з 2012 року наші скороходи не поверталися ані з Кубків світу, ані згодом з командних чемпіонатів світу без нагород.

Спорт • 5 травня 2018, 16:42  •  10320 перегляди

Космічна вантажівка Dragon відстикувалась від Міжнародної космічної станції (МКС) і вирушила на Землю, повідомляє УНН з посиланням на NASA.

Новини Світу • 5 травня 2018, 16:15  •  13251 перегляди

Невідоме видання, яке публікується українською мовою, оприлюднило карту України де незаконно анексований Крим є територією Росії. Про це в мережі Facebook повідомив народний депутат України Рефат Чубаров, передає УНН.

Політика • 5 травня 2018, 16:11  •  129619 перегляди

Шостий рік поспіль у кропивницькому Дендропарку проходить Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль, на якому представлено туристичний потенціал України. Про це повідомила прес-служба Кіровоградської ОДА, передає УНН.

Кримінал та НП • 5 травня 2018, 15:55  •  32402 перегляди

З метою зменшення руйнувань асфальтобетонного покриття доріг при температурних показниках повітря вище +28 С з травня 2018 року в денну пору доби застосовується обмеження та заборону руху автомобільними дорогами державного значення, з посиланням на “Укравтодор” повідомляє УНН.

Суспільство • 5 травня 2018, 15:51  •  13253 перегляди

Сьогодні, 5 травня, в Ужгороді у Боздоському парку розпочався дводенний фестиваль здорового сімейного відпочинку “МайсяФест”, передає кореспондент УНН.

Суспільство • 5 травня 2018, 15:46  •  12426 перегляди

На трасі Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя, на Дніпропетровщині, відбулося лобове зіткнення автомобілів Nissan Juke та Chery. Про це повідомила прес-служба ДСНС у Дніпропетровській області, передає УНН.

Кримінал та НП • 5 травня 2018, 15:36  •  10077 перегляди

У Севастополі прихильник російського опозиційного політика Олексія Навального Олексій Іванов вийшов з одиночним пікетом на набережну, приєднавшись до російської акції “Він нам не цар”, передає УНН із посиланням на “Крим Реалії”.

Політика • 5 травня 2018, 15:30  •  10808 перегляди

Очільник Донецької ВЦА Павло Жебрівський повідомив про можливі наступні обстріли КПВВ "Гнутове". Про це він написав на своїй сторінці у Facebok, передає УНН.

Кримінал та НП • 5 травня 2018, 15:23  •  10180 перегляди

За квітень 2018 року голові Національного агентства з запобігання корупції Олександру Мангулу було нараховано 119 909 грн заробітної платні. Про це в мережі Facebook повідомила прес-служба НАЗК, передає УНН.

Політика • 5 травня 2018, 15:11  •  10285 перегляди