zorya-postupilas-dinamo-u-zaporizhzhi

“Зоря” поступилась “Динамо” у Запоріжжі

• 13423 переглядiв

ЗАПОРІЖЖЯ-КИЇВ. 25 лютого. УНН. У Запоріжжі луганська “Зоря” поступилась київському “Динамо” з рахунком 1:2, передає кореспондент УНН.

Господарі зустрічі вже на 4-й хвилині відкрили рахунок у матчі. Емануель Бенавентуре після подачі зі штрафного відправив м’яч у сітку воріт.

Вже за 10 хвилин - на 14-й - прекрасну комбінацію киян замкнув Денис Гармаш.

Остаточну крапку у матчі поставив Артем Бєсєдін з "Динамо". На 37-й хвилині зустрічі він відправив м’яч у ворота, замкнувши передачу Миколи Морозюка.

Увесь другий тайм футболісти провели у запеклій боротьбі, але без поразки воріт. У другій половині зустрічі арбітр видалив правого захисника “Зорі” Євгена Опанасенка за фол проти Шепелєва. Слід відзначити, що у першому таймі травму отримав автор голу “Зорі” Бенавентуре. Юрій Вернидуб був вимушений замінити його на Владислава Кулача.

Матч пройшов на важкому після зими газоні та під мокрий сніг.