shpazhist-nikishin-viborov-pershu-osobistu-medal-na-etapi-kubku-svitu-v-parizhi

Шпажист Нікішин виборов першу особисту медаль на етапі Кубку світу в Парижі

• 7047 переглядiв

КИЇВ. 13 травня. УНН. Українець Богдан Нікішин уперше в кар’єрі піднявся на п’єдестал пошани в особистих змаганнях на етапі Кубка світу в Парижі. Про це повідомляє Національна федерація фехтування України, передає УНН.

Український шпажист здобув "срібло" на престижному турнірі, впоравшись по черзі із іспанця Юлена Перейру (14:13), Квона Ен Чжуна з Південної Кореї (5:4), венесуельця Франциско Лімардо (9:1), американця Кертіса Макдональда і південнокорейця Пак Кен Ду (15:9), але поступившись у фіналі дворазовому чемпіону світу Ніколаю Новосьолову з Естонії (13:15).

Примітно, що до 2018 року найкращим результатом українця в Парижі було 11-те місце.

Додамо також, для Нікішина це вже четверта медаль на подібних змаганнях в цьому сезоні. Раніше наш фехтувальник виграв "срібло" в Берні та Хайденхаймі, а також став переможцем у Ванкувері.

Як повідомляв УНН, українські фехтувальники вперше в історії взяли участь у Всесвітній Гімназіаді, яка пройшла в африканському Марокко.