dubl-ronaldu-dopomig-realu-rozgromiti-valensiyu

Дубль Роналду допоміг "Реалу" розгромити "Валенсію"

• 12463 переглядiв

КИЇВ. 27 січня. УНН. Мадридський “Реал” здобув гостьову перемогу проти “Валенсії” у протистоянні 21-го туру іспанської Ла Ліги. Зустріч відбулася в Валенсії на стадіоні “Месталья”, передає кореспондент УНН.

На 15 хвилині підкат проти лідера “королівського клубу” Кріштіану Роналду трактувався арбітром, як порушення правил. Призначений пенальті реалізував сам потерпілий — 0:1. Груба гра у власній карній зон проти Каріма Бензема закінчилася ще одним 11-метровим. Дубль оформив Роналду.

Інтригу до гри повернув розіграш кутового “кажанів” на 58 хвилині. Подача Дані Парехо обернулася в гол головою у виконанні Міни — 1:2. Проте забиті м’ячі Марсело та Тоні Крооса в заключну 10-хвилинку призвели до розгромного результату на табло — 1:4.

Таким чином, мадридці наблизилися до “Валенсії” у турнірній таблиці на відстань у два очки — 40 проти 38 (3 і 4 місця). Також команда Зідана має матч у запасі.

Примітно, що Роналду вдалося перервати безгольову серію у виїзних поєдинках іспанського гранду у внутрішньому чемпіонаті, яка почалася у 8-му турі.

Додамо також, “галактікос” перемогли лише вдруге в останніх п’яти поєдинках чемпіонату Іспанії.