chernigivska-desna-rozgromila-zirku-i-pobilasya-v-upl

Чернігівська "Десна" розгромила "Зірку" і пробилася в УПЛ

• 10311 переглядiв

КИЇВ. 28 травня. УНН. У Чернігові на стадіоні ім. Гагаріна за присутності 10 799 глядачів команда-господарка “Десна” провела матч у відповідь із кропивницькою “Зіркою” за право виступати в наступному сезоні в Українській Прем’єр-лізі, передає УНН з посиланням на сайт клубу з Чернігова.

Матч розпочався з атак чернігівського клубу, але довгий час ворота “Зірки” знаходилися “під замком”. Однак перевага “Десни” була тотальною, тому сіверяни таки втілили свої моменти в результат. Волков виконав подачу з правого флангу, а Денис Фаворов зіграв на випередження і в один дотик переправив м’яч в сітку воріт гостей — 1:0.

Другий тайм, як і перший, розпочався з атак “Десни”, і вже на початку другої 45-ти хвилинки сіверяни знову забили — Арвелдазе обіграв опонента і метрів з 11-ти пробив в ближній кут воріт Льопки.

На 62-й хвилині гри “Десна” забила третій м’яч і фактично гарантувала собі перемогу в історичному матчі. Андрій Мостовий вивів Волкова один на один з воротарем, а Олександр легко обіграв голкіпера — 3:0. І вже за кілька хвилин до завершення матчу крапку в матчі поставив Арвеладз — ідеально реалізував штрафний удар.

Таким чином, 4:0 і 1:1 у першій грі. Отже в новому сезоні Чернігівщина вперше буде представлена в елітному дивізіоні, а “Зірка” відправиться в Першу лігу.

Додамо також, одразу після гри футбольний колектив “Десни” нагородили бронзовими медалями за підсумками Першої ліги сезону 2017/18 років.